Co umíme

Věnujte se své práci a neřešte starosti s marketingem.
Rádi to vezmeme za vás.

Kdo jsme a co nabízíme?

Jsme tým, který umí chodit v marketingových vodách. Pomůžeme vám propagovat vaši značku, produkty i služby, udržet si stávající zákazníky i získat nové. Proč my? Protože umíme propojit moderní komunikační nástroje s obchodem.

Váš nový web vytvoříme na základě předpřipravených moderních šablon. Budete vědět dopředu, jak váš web bude vypadat. Tím společně zabráníme finálnímu zklamání a nenaplnění vašich představ. Zároveň zamezíme tomu, že něco nebude po technické stránce fungovat. Vytvoříme pro vás i nové texty, nebo provedeme revizi stávajícího obsahu, a to včetně SEO optimalizace (copywriting). Vaše stránky vám také rádi budeme pravidelně spravovat.
Spravujete si sociální sítě, ale nejste schopni udržet v nich pravidelnost a řád? Nemají vaše příspěvky dostatečný dopad? Nebo chcete vstoupit se svým marketingem na pole sociálních sítí, ale nemáte čas se tomu věnovat? Svěřte své firemní profily nám, umíme to s Facebookem, Twitterem, LinkedInem i dalšími oblíbenými médii, kde se pořád něco děje. Vytváříme také jednoduché aplikace, organizujeme online soutěže i školíme, jak na to.
Nikdo o vás neuslyší, pokud nebudete vidět. Vyhledávače jsou naštěstí tím správným místem, kde lidé tráví nejvíce času. Jestliže chcete do online světa proniknout pomocí PPC reklamy, rádi se o to za vás postaráme. Navrhujeme, spravujeme a vyhodnocujeme PPC reklamy v prostředí Facebooku, Google AdWords i Seznam Sklik.
Máte v hlavě představu o skvělé akci, která lidi pobaví, dovede k zamyšlení nebo je něčemu přiučí, ale ne a ne ji uskutečnit? Anebo už máte pár akcí za sebou, ale potřebujete pomocníka? I tohle je marketing. Organizování seminářů, přednášek a kulturně-vzdělávacích eventů nás prostě baví a navíc umíme spojit užitečné s užitečným – vaši akci rovnou spojíme s efektivní propagací.
Díky našim vrozeným organizačním schopnostem vám můžeme být k ruce také v rámci marketingových projektů. Předejte nám, co potřebujete, my se postaráme o to, aby vše proběhlo tak, jak mělo – tedy v požadované kvalitě, v přesných termínech i výši rozpočtu. Na svá bedra převezmeme veškerou koordinaci dílčích aktivit i zapojených subjektů, ať už se jedná o realizaci kompletní marketingové kampaně, nebo třeba jen o nějaké její části.
Pokud si vše chcete zajistit sami, ale jediné, co vám k opravdovému úspěchu chybí, je, že se vám nedaří myšlenky proměnit ve slova na papíře, nezoufejte. My psát umíme. Napíšeme pro vás vše od jakýchkoliv menších reklamních textů (slogany, letáky, inzerce, bannery, plakáty, PPC reklamy, příspěvky na sociální sítě, rádiové spoty apod.) přes PR články, tiskové zprávy a aktuality, až po složitější a rozsáhlejší obsahovou náplň webu nebo microsite. Provedeme pro vás také jazykové korektury.

Marketing 1.0 je mrtev, ať žije online…

Proč byste měli billboardy, noviny i televizní spoty hodit za hlavu a zaostřit na online marketing? Tak například sociální sítě jsou v současnosti jedním z nejmodernějších a nejúčinnějších marketingových nástrojů vůbec. Na Facebooku je více než 4 miliony uživatelů z ČR, na Google+ 400 tisíc uživatelů, na LinkedIn přes 300 tisíc uživatelů a na Twitteru více než 160 tisíc českých uživatelů. A sotva byste hledali firmu, která něco znamená a která není „na fejsu“.

Cena / výkon = online vede

Tradiční marketingové a PR nástroje jsou pasé – dnešní noviny zítra skončí v koši, na billboard moc informací nedáte, spoty jsou drahé. Na internetu se dá hrát podstatně lépe, dlouze a hlavně trvale. S vašimi zákazníky můžete komunikovat – okamžitě, hromadně i 1-to-1. Můžete propojit všechny možné komunikační kanály (web, microsite, sociální sítě, blog, e-magazín, videa, PPC reklama), můžete systematicky budovat image vaší značky i služeb tak, aby se na ní nezapomnělo. Propagace na sociálních sítích je v poměru cena/výkon navíc nejvýhodnější.